Голова Херсонської обласної партійної організації – Халупенко Микола Володимирович

Микола Халупенко Голова Херсонської обласної партійної організації Аграрної партії Народився у 1950 році на Кіровоградщині в сім’ї колгоспника. 

 

Закінчив Уманський сільськогосподарський інститут (1970). Навчався агробізнесу в США та Польщі, основи виноградарства освоїв у Франції. Має ступінь вчений агроном (1988) та почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України» (2016). 

 

Вміє та хоче працювати для людей. Все своє життя присвятив сільському господарству. 

Халупенко Микола Володимирович

Трудову діяльність розпочав бригадиром у колгоспі. У 1992 році відкрив власне фермерське господарство «Курінь», яке на сьогодні є першою в Україні виноробнею, збудованою по принципу французького шато – розташована безпосередньо на винограднику. 

 

З 1996 року – голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Херсонської області. Для нього найголовніше – не говорити, а робити («тихо, спокійно, без зайвого шуму і саморе- клами»). А в справі він вважає за краще відстоювати інтереси не тільки сільгоспвиробників, а й всіх мешканців Херсонщини. 

 

З травня 2017 року очолює Херсонську обласну партійну організацію Аграрної партії. Микола Халупенко впевнений, що одна людина не може нічого змінити – лише командна робота дасть результат і така команда зібрана в Аграрній партії.